Penalty
Penalty
One Way
One Way
Fila Skates
Fila Skates

Fila Skates technologie

100 mm kolečka

Exkluzivně u bruslí FILA Skates

FILA Skates je značka, která vynalezla konstrukci se 100mm kolečky, přičemž délkou tato konstrukce pokrývá stejný rozsah, jako dříve používaná konstrukce 5×84 mm. Tento jedinečný vynález a jeho originalita byly oceněny patentem.
100mm
Tradiční 84 mm brusle s pěti kolečky(vlevo) a brusle FILA 100 mm se čtyřmi kolečky (vpravo).

FILA Air Flow

Pohodlí především

Pohodlí je kombinací několika aspektů, kde teplota nohy hraje důležitou roli. Během bruslení se noha zahřívá a potí. Konstrukce FILA „Air Flow“ zaručuje správné odvětrávání nohy, při kterém se nohy ochlazují a zůstávají tím pádem suché. Kombinace dvou lehkých a prodyšných materiálů mesh – jeden je umístěný na vnější straně svršku a druhý tvoří podšívku boty – představuje nejlepší systém odvětrávání nohou při bruslení. Díky technologii SoftwearTM a konstrukci Air Flow máte při bruslení zaručen dokonalý komfort.
airflowImg

CBS

Constant Balance System

Novým systémem CBS jsme vstoupili do nové éry juniorských nastavitelných bruslí.

Brusle se přizpůsobují rostoucí noze dítěte: kromě velikosti boty se posouvá zároveň rám bruslí a udržuje těžiště ve středu brusle. Přední část boty je uchycena k první polovině rámu. Při zvětšení délky bruslí se zároveň prodlužuje rám a tak je těžiště pořád stejné.

cbs

Dotahovací systém Q-Fit

Díky systému dotahování Q-Fit je možné jednoduchým pootočením kolečka nohu dotáhnout rovnoměrně po celé délce chodidla a uchycení nohy je stabilní. Tento systém dotažení je efektivní, rychlý a snadný. Pokud brusle potřebujete povolit, otočte jednoduše kolečkem o 90° v opačném směru.
qfit

Technologie Softwear

Tato technologie eliminuje problémy s překrytím svršku a vnitřní botičky. Samotná botička, která je velmi měkká, je vyrobena z jednoho kusu a na nohu pevně padne. Díky tomu jsou brusle velmi pohodlné a lehké. Přenos energie při bruslení je přímější a brusle působí méně robustně.
sw

Dětské kolečkové brusle

Dětské kolečkové btusle s mechanismem X-One pro nastavení velikosti – patentováno.

Snadno nastavitelné, bezpečné a odolné modely. Velikost brusle se nastavuje v několika jednoduchých krocích:

  • vytáhněte páčku umístěnou pod patou
  • otáčejte páčkou a zvětšujte/zmenšujte velikost boty
  • po nastavení požadované velikosti páčku opět zasuňte

Tento mechanismus je unikátní ve třech ohledech:

  • je velmi lehký
  • umožňuje nejpřesnější nastavení velikosti. Dotažení/povolení probíhá po milimetrech, ne např. po centimetrech nebo o jednu velikost bot
  • brusle je možné dotáhnout i obuté, takže si bruslař může být jistý, že má nastavenu sukutečně správnou velikost

xone