Penalty
Penalty
One Way
One Way
Fila Skates
Fila Skates

I.D.Thermo Program

Individuálně tvarovatelné vnitřní botičky

Nejlehčí. Nejteplejší. Snadno tvarovatelné. Od firmy Intuition & Dalbello.

Vybrané modely lyžařských bot Dalbello jsou k dispozici ve verzi s převratnými vnitřními botičkami I.D.Thermo. Tyto teplem tvarovatelné vnitřní botičky byly vyvinuty ve společném projektu inženýrů z firmy Dalbello a firmou Intuition® Sports z kanadského Vancouveru a jsou to nejlehčí, nejteplejší a nejsnadněji individuálně tvarovatelné vnitřní botičky na světě. Technologie, kterou můžete cítit… 100% individuální tvarování vnitřních bot eliminuje pohyby mezi nohou, vnitřní botou a skeletem. Výsledek: lepší reakce v kombinaci s přesným a energickým přenosem sil na lyže a následně lepší kontrola nad lyžemi. Vnitřní botičky I.D.Thermo byly exkluzivně vyvinuty pro konkrétní modely lyžařských bot Dalbello.

Proč si vybrat vnitřní botičky I.D.Thermo

Program vnitřních botiček I.D.Thermo byl vyvinut pro lyžaře všech pokročilostí, kteří jsou na své vybavení maximálně nároční, a vyžadují, aby jejich boty byly velmi pohodlné a vnitřní botičky vytvarované podle jejich nohou. Díky individuálnímu tvarování vnitřních botiček I.D.Thermo si mohou lyžaři v jednotlivých kategoriích lyžařských bot zvolit technologicky nejvyspělejší boty s maximální mírou pohodlí.

Nejvyspělejší technologie lyžařských bot: Nejmodernější technologie zaručující lyžařům všech výkonnostních úrovní, že jim boty skvěle padnou podle požadovaného výkonu a tak si mohou lyžování užívat naplno.

Maximální míra pohodlí: Nejteplejší a nejlehčí vnitřní botičky, které řeší, jak boty padnou na unikátní anatomický tvar nohy, zejména na čtyřech kritických místech: na kotníku, na patě, na pátém metatarsálním článku a na člunkové kosti. Efektivní a přesné obepnutí nohy jakéhokoliv tvaru.

Řešení

  • Překrývající se konstrukce – padne na jakýkoliv tvar lýtka a chodidla a zaručuje plynulejší obepnutí celé nohy.

  • Konstrukce s jazykem – tradiční obepnutí nohy určené pro standardnější morfologii chodidla.

idthermoNew
idthermoClassic

Prodejci, kde se dají botičky 'vypéct'
BARNEX SPORT

Korandova 24/350,
Brno
+420 545 245 847
info@bilsport.cz
www.barnexsport.cz

TRTÍK SPORT

Kotlářská 51a,
Brno
+420 545 216 100
trtik@trtiksport.cz
www.trtiksport.cz

RUMA SPORT

Ostravice 213,
Ostravice
+420 603 240 969
martin@rumasport.cz
www.rumasport.cz

PRIME SPORT EXPERT

Zábřežská 66,
Šumperk
+420 776 174 428
prime@primesport.cz
www.primesport.cz

SPORT ČERVENKA

Hornoměcholupská 476/8,
Plzeň
+420 377 264 990
info@sportcervenka.cz
www.sportcervenka.cz

MM SKICENTRUM

Brechtova 7,
Brno
+420 548 522 422
adosa@adosa.cz
www.mmskicentrum.cz

SNOW FOR FUN

Prosecká 36,
Praha 9
+420 283 840 219
skicentrum@snow4fun.cz
www.snow4fun.cz

SKI CENTRUM RADOTÍN

Topasová 1,
Praha 5 Radotín
+420 222 367 700
ski@skiservis.cz
www.skiservis.cz

fullhd
Full HD

Pevný pěnový materiál s vysokou hustotou, pro pevné a přesné uchycení nohy. Konstrukce nejodolnější vůči stlačení. Maximální výkon bez kompromisů. INDIVIDUÁLNÍ TEPELNÉ TVAROVÁNÍ JE NEZBYTNÉ.
Doporučená doba vypékání: 10 – 12 minut
Modely: Pro, Kryzma, Scorpion

flex
Flex/Flex LS

Laminovaný pěnový materiál se střední hustotou. Velmi příjemný, měkký a teplý. Pružně padnoucí materiál a tedy maximální pohodlí za jakýchkoliv podmínek.
Doporučená doba vypékání: 10 – 12 minut
Modely: Core, Chakra

now
Now

NOVINKA. Laminovaná pěna z materiálů o dvojí hustotě. Z vnější strany předtvarovaný laminát s vysokou hustotou, z vnitřní strany pružná laminovaná paměťová pěna. VYTVOŘENY TAK, ABY BOTY IHNED POHODLNĚ PADLY (tepelné tvarování je možné, ale ne nezbytné).
Doporučená doba vypékání: 6– 8 minut
MODELY: 2013 Rampage, Panterra, Kyra

max
Max

Laminovaná pěna z materiálů o dvojí hustotě. Vně vrstva s vysokou hustotou pro přímý a přesný kontakt se skeletem. Z vnitřní strany materiál se střední hustotou, zaručující přesně padnoucí boty, vynikající tlumení nárazů a pohodlné polstrování.
Doporučená doba vypékání: 10 – 12 minut
Modely: Lupo S.P., Fusion, Il Moro

blank
Viper/Mantis/Tour

Laminovaná konstrukce z materiálů o dvojí hustotě. Vně vrstva s vysokou hustotou pro přímý a přesný kontakt se skeletem. Z vnitřní strany pružný pěnový materiál ENACT® zaručující přesně a pevně padnoucí boty s pohodlným polstrováním. (Tepelné tvarování je doporučené, ale není nutné).
Doporučená doba vypékání: 6 – 8 minut
MODELY: Viper, Mantis, Sherpa