One Way
One Way
Fila Skates
Fila Skates

Nominace českého týmu na mistrovství světa 2016

Už ve čtvrtek 3. března odstartuje v norském Oslu mistrovství světa v biatlonu. Pouhé čtyři dny před začátkem šampionátu byla odtajněna nominace českého týmu. Najdeme v ní předpokládané opory, ale také dvě překvapení.

 

Nominace čtyř členek týmu žen už byla avizována s předstihem, a to podle abecedy: LUCIE CHARVÁTOVÁ, Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová a VERONIKA VÍTKOVÁ. Pátou reprezentantkou bude v Norsku JESSICA JISLOVÁ, šestá žena závodu s hromadným startem na ME v Ťumenu.

 

Mezi muži byla dopředu známá trojice MICHAL KRČMÁŘ, Ondřej Moravec a Michal Šlesingr. Kdo je doplní pro světový šampionát? Pochyb určitě nebylo o účasti čerstvého vice-mistra Evropy Jaroslava Soukupa. Pátým v řadě pak bude talentovaný Adam Václavík.

 

Nezapomeňte také fandit i jiným OW závodníkům, ať už celým reprezentacím FRANCIE, BĚLORUSKO či SLOVINSKO a nebo jednotlivcům DOROTHEA WIERER, LUKAS HOFER, MARTIN FOURCADE, LAURA DAHLMEIER a sposuty dalších…

 

část textu převzato z biatlon.cz

Nechat vzkaz

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna

Můžete použít HTML tagy a atributy <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>