Penalty
Penalty
One Way
One Way
Fila Skates
Fila Skates

One Way Snowproof Racing

One Way Sport se bude hlavním sponzorem vedoucího týmu ve FIS Marathon na dlouhou trať Team Snowproof Racing

Autentická značka Nordic Sportů One Way a rakouský tým v běhu na dlouhou trať Snowproof Racing se dohodli na dlouhodobé spolupráci.

Rakouský tým bude používat jméno ONE WAY Snowproof Racing, a proto představuje One Way jako svého nového hlavního partnera týmu.

ONE WAY Snowproof Racing dosáhl úspěšné sezóny 2013-2014. Jak muži, tak ženy se stali šampiony FIS Marathon Overall, Sami Jauhojärvi vyhrál olympijské zlato a také dosáhli několika vítězství ve FIS Marathon Cup.

“Minulá sezóna byla velkým skokek kupředu. Výkon našeho týmu byl ve všech směrech silný a navíc jsme výrazně změnili taktiku týmu v závodech. Díky šampiónům ve FIS Marathon Cup a i olympijskému šampionu Sami Jauhojärvi se můžeme cítit pyšně a sebejistě na sezónu 2014-2015″ říká Gunnar Zlöbl, Vedoucí komunikací Snowproof Racing.

Nově stvrzené partnerství obsahuje jmenná práva, oblečení, kolečkové lyže, běžecké boty a i běžecké vosky a je podepsané na dobu do 2017.

Andreas Bennert, prezident One Way Sport Oy, “My, jako jedna z nejrychleji rostoucích sportovních značek, věříme ve vývoj ski marathonu. ONE WAY Snowproof Team patří mezi světovou špičku dneška. Tato spolupráce je prostředkem pro komunikaci mezi vývojem produktů, marketingem a cross-country sporty”.