Penalty
Penalty
One Way
One Way
Fila Skates
Fila Skates

PREMIÉRA TOURINGOVÉHO KRÁLE

MARKER KINGPIN ZNAMENÁ REVOLUČNÍ POSUN V TECHNOLOGIE PIN TECH – PRVNÍ PINTECH VÁZÁNÍ NA SVĚTĚ S CERTIFIKÁTEM TÜV

Penzberg, 4.9.2014 – Nové vázání KINGPIN OD ZNAČKY MARKER nastavuje nové standardy v technologii vázání PinTech: toto špičkové, inovativní touringové vázání je prvním PinTech vázáním na světě, které obdrželo od prestižní německé zkušební organizace TÜV certifikát DIN ISO 13992:2007. Bylo vyvinuto pro širokou škálu podmínek a je výjimečné zejména v těchto oblastech: OCHRANA a bezpečnost; KVALITNÍ VÝKONY díky optimálnímu přenosu sil a POHODLÍ díky jednoduchému ovládání módu ski i walk.
KINGPIN je prvním PinTech vázáním na světě, které obdrželo od prestižní německé zkušební organizace TÜV certifikát DIN ISO 13992:2007. Tato skutečnost odráží dekády zkušeností na straně inženýrů firmy Marker, spojených s know-how a praktickými znalostmi Skialpinistického týmu značky MARKER. Vázání KINGPIN má nastavitelnou vypínací sílu, která spolehlivě funguje za jakékoliv situace a v jakýchkoliv podmínkách. Vázání KINGPIN vykazuje konzistentní hodnoty vypínací síly, které je možné otestovat pomocí standardního testovacího vybavení. Průkopnická konstrukce patky tohoto vázání umožňuje přímý, neomezený přenos sil, což znamená nejlepší možný výkon jak při výstupu, tak i při sjezdu. Při vývoji vázání KINGPIN jsme se věnovali těm nejmenším detailům tak, aby manipulace se stoupacími podpěrami a přepínání módů ski a walk bylo co nejsnadnější. Nastavitelné vodící body usnadňují nacvaknutí boty do vázání. Ve srovnání s ostatními vázáními typu PinTech je vázání KINGPIN bezpečnější a lépe přenáší energii – a to vše při hmotnosti pouhých 730g (Kingpin 10 & 13, hmotnost vázání bez brzdy).


“Při vývoji vázání KINGPIN bylo naším cílem zkonstruovat bezrámové vázání typu PinTech, jehož parametry – výkon, snadnost používání a zejména bezpečnost – by byly srovnatelné s běžnými vázáními pro sjezdové lyžování. Do vývoje tohoto vázání jsme investovali spoustu času a výškových metrů a jsme přesvědčeni, že nové vázání KINGPIN představuje mezi skialpinistickými vázáními skutečný převrat. Jsme hrdí, že jsme vyrobili první vázání typu PinTech, které získalo certifikát DIN ISO 13992:2007.”
Michael Mangold – ředitel oddělení výzkumu a vývoje značky MARKER