Penalty
Penalty
One Way
One Way
Fila Skates
Fila Skates

Kolečkové lyže od ONE WAY

Léto je za dveřmi a nevíte co s volným víkendem? Vyzkoušejte kolečkové lyže od OW, ať začátek příští běžkovací sezóny není tak krušný. Sníh už není, tak tedy kolečka! Podívejte se na různé modely, ať už preferujete klasický, nebo bruslařský styl, máte na výběr z mnoha možností.

Například:

Skate 13 Carbon

Nejnovější verze kolečkových lyží pocházející ze závodního oddělení značky OW. Skatový model s 3D tvarovanou karbonovou konstrukcí. Ještě nikdy nebyl letní trénink tak efektivní. Gumová kolečka typu medium slow, ložiska OW performance. Nejlepší produkt pro bruslařský trénink.

Skate 10

SKATE 10 jsou nové, jedinečné kolečkové lyže – lehké, efektivní, s nízkým profilem. Jejich konstrukce podporuje ještě lepší kontrolu nad lyžemi při bruslařském stylu (mají o 0,10 mm nižší profil než běžné skatové kolečkové lyže na trhu). Mají keramický mechanismus ložisek, odolná 100 mm gumová kolečka a nově tvarované blatníčky. Pro lyžaře s hmotností do 90 kg.

Classic 13

Nejnovější verze kolečkových lyží pocházející ze závodního oddělení značky OW. Skatový model s 3D tvarovanou karbonovou konstrukcí. Ještě nikdy nebyl letní trénink tak efektivní. Gumová kolečka typu medium slow, ložiska OW performance. Nejlepší produkt pro trénink klasiky.

Classic 11

Podobná karbonová 3D konstrukce jako u modelu CLASSIC 13, gumová kolečka CLassic a ložiska OW performance. Prohnutá konstrukce pro klasickou techniku lyžování. Rám: středně tuhá až měkký (55-80 kg).