Penalty
Penalty
One Way
One Way
Fila Skates
Fila Skates

ONE WAY – nový technický sponzor cyklistické profi stáje AG2R La Mondiale!

Francouzský závodní cyklistický tým AG2R La Mondiale a společnost ONE WAY Sport OY 22.listopadu s hrdostí oznámili, že se dohodli na nové spolupráci a partnerství v oblasti technického vybavení cyklistické profi stáje AG2R La Mondiale značkou ONE WAY. Tato značka bude profi týmu dodávat nejen profesionální cyklistickou výbavu na závodění, ale také módní oblečení a doplňky pro volný čas.

Manažer týmu AG2R La Mondiale, Vincent Lavenu, byl potěšen podepsáním spolupráce s ONE WAY:
“Znal jsem ONE WAY jako dodavatele mnoha národních týmů v zimních sportech – třeba francouzského biatlonového týmu, několika dalších týmů i sportovců v biatlonu i klasickém lyžování. Během posledních Zimních olympijských her v Soči, dosáhlo na medaili 49 závodníků používající od ONE WAY oblečení a běžecké hole. To mě přesvědčilo o kvalitě jejich výrobků. Naše první přátelské kontakty s touto společností a jejich vůle přizpůsobit oblečení dle unikátních požadavků každého jezdce naší stáje ještě stvrdilo naše partnerství. Po našich úspěšných letech 2014 a 2015 chceme v nadcházejících sezónách mířit ještě výš, ale jezdci budou ještě výkonnější jen pokud i jejich vybavení bude dokonalé. A proto jsme si vybrali ONE WAY. Naši jezdci si zaslouží to nejlepší,” vysvětluje Vincent Lavenu.

Ovšem i pro ONE WAY je stvrzení tohoto partnerství významná událost:
“Výsledky týmu AG2R La Mondiale v klasických cyklistických závodech i na Tour de France na nás velmi zapůsobily. Naše společnost, poté co jsme dosáhli spoustu vrcholů v zimních sportech, má velké ambice se prosadit i v cyklistice. Jelikož Francie je jeden z našich klíčových trhů, logicky jsme došli k týmu AG2R La Mondiale. Ví, že jim poskytneme nejen nejvyšší kvalitu, ale i možnost každodenní spolupráci na úpravě a vylepšování našich produktů tak, aby splnily potřeby týmu. Věříme, že zpětná vazba od lídrů týmu Romaina Bardeta, Alexise Vuillermoze a dalších jezdců naše produkty ještě vylepší. Je skvělé pracovat s jezdci z té nejvyšší světové třídy a vědět, že se jim naše produkty líbí. Naše partnerství umožní ONE WAY posunout výzkum a vylepšení svých výrobů na ještě vyšší standard”, říká Andreas Bennert, CEO společnosti ONE WAY Sport OY.

Stránky AG2R La Mondiale: www.cyclisme.ag2rlamondiale.fr/en